تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه پزشکی
مربی سگ
خرید از چین
home theater in Los Angeles
خرید لباس مجلسی
Barabas Ropa de hombre
گاوصندوق
خرید لپ تاپ استوک
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
مبلمان اداری کلاسیک
میز اداری مدرن
گاوصندوق خانگی
میز مدیریتی سلطنتی
نردبان خانگی
صندلی نیلپر
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
معاوضه ملک

نمایندگی بیمه ایران تهران

مقالات ومعرفی خدمات بیمه ایران

معاوضه ملک

معاوضه ملک و یا تهاتر ملک یکی از روشها برای فروش املاک بزرگ مانند کارخانه و املاک صنعتی است. همچنین تهاتر میتواند یک روند درآمد زایی در معاملات را برای هر دو طرف معامله به ارمغان آورد. شیوه های مختلفی در معاوضه ملک و یا تهاتر ملک وجود دارد که به برخی آز آنها اشاره میکنیم.

لیست انواع معاوضه ملک

 1. معاوضه ملک با ملک
 2. معاوضه با کالا
 3. معاوضه با خدمات

 

 

معاوضه ملک با ملک

 • برای گزینه اول بیشتر املاک با کاربری های مختلف برای معاوضه ارائه میشود. به عنوان مثال معاوضه یک کارخانه بزرک با چندین آپارتمان، این معامله برای هر دو طرف معامله مناسب است. یک سوی معامله ملک خود را خرد کرده و برای فروش آن امکان موفقیت بیشتری دارد و طرف دوم املاک کوچک خود را به یک واحد درامدزا تبدیل کرده است.

معاوضه با کالا

 • تهاتر یا معاوضه با کالا نیز بسیار چشمگیر و مورد توجه است. در این معاملات یک یا چند نوع کالا با ملک معاوضه میگردد. از آنجا که کالا به صورت کلی و جزئی در بازار مورد معامله است و نقد کردن این موارد بسیار آسان تر از املاک است این بخش نیز مورد توجه می باشد.

معاوضه با خدمات

 • معاوضه ملک با خدمات بیشتر در عرصه ساخت و ساز ملک مورد توجه است. پیمانکاران برای دستمزدهای سنگین و وصول این دستمزدها تمایل به این نوع از معاوضه را دارند.

معاوضه ملک

معاوضه ملک در وب سایت ها

برخی از وب سایت ها در بستر اینترنت امکان ثبت املاک جهت معاوضه را به کاربران خود میدهند. یکی از قویترین سایت ها که به صورت تخصصی در بخش تهاتر و معاوضه فعال است. وب سایت "مرکز تهاتر ایران" است. این سایت را به راحتی با سرچ در اینترنت پیدا خواهید کرد. و همچنین اپلیکیشن این مجموعه را برای اندروید و ای او اس در استورهای داخلی میتوانید بیابید.

 

تهاتر چیست

تهاتر به مفهوم معاوضه است این کلمه در بخش ساختمانی و میان فعالان ساخت و ساز بسیار مععمول است. تهاتر در میان فعالان بازار ساختمان به مفهوم معاوضه پایاپای دو ملک یا کالا یا موارد دیگر است.

دلایل رشد تهاتر و معاوضه در ایران

 1. کمبود نقدینگی در بازار
 2. پیچیدگی فروش ملک
 3. وضعیت اقتصادی سخت
 4. تورم بالای اقتصادی
 • تهاتر در سالهای اخیر در بازار ایران و میان فعالان اقتصادی بسیار معمول شده و مورد استقبال قرار گرفته و رکود اقتصادی و کمبود نقدینگی نیز بر افزایش این تقاضاها بیشتر تاثیر گذاشته است.

 

 


لینک های مفید دیگر :

معاوضه املاک تهران

معاوضه ملک با ملک

معاوضه زمین

معاوضه آپارتمان

معاوضه املاک

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در دوشنبه 5 خرداد 1399ساعت 3:19 توسط پرهام | تعداد بازديد : 8 | |